П’ятниця, 19 Липня

Пара львів’ян всиновила залишене у “Вікні життя” немовля

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові тримісячний хлопчик, якого залишили у «Вікні життя», тепер має сім’ю. Малюка всиновила пара, яка від першого знайомства постійно проводить час із ним.

Немовля, яке напередодні Великодня залишили у «Вікні життя» однієї із міських лікарень, усиновлять. Таке рішення на початку серпня прийняв суд, однак воно вступить у дію з вересня. Коли хлопчика знайшли, йому було три місяці. Про це повідомили в міському управлінні «Служба у справах дітей».

Подружжя-кандидати на усиновлення з першого погляду зрозуміло, що хоче опікуватися малям та заявило про готовність прийняти його в сім’ю. Хоча загалом для прийняття рішення щодо усиновлення потенційним батькам надається термін 10 днів. Відтоді й дотепер усиновителі постійно навідуються в Будинок дитини, проводять час з малюком та звикають одне до одного.

Коли рішення суду вступить у дію – а це місяць після його прийняття, подружжя зможе забрати свого сина до нової домівки.

«Ми радіємо кожному випадку, коли дитина знаходить люблячу сім’ю. Це подружжя було у черзі для кандидатів на усиновлення, і вони дочекалися свого щастя – скоро чоловік та дружина возз’єднаються з дитиною. Ми бажаємо їм сімейного затишку, любові та радості», – діляться в управлінні «Служба у справах дітей».

Нагадаємо, що тримісячного хлопчика залишили 23 квітня цього року у «Вікні життя», що на території міської дитячої клінічної лікарні (лікарні святого Миколая). Медики звернули увагу на те, що дитина була гарно доглянута. Вони одразу ж зателефонували в поліцію та в міське управління «Служба у справах дітей». До червня хлопчик перебував у дитячій лікарні, а потім його перевели в Будинок дитини.