П’ятниця, 24 Вересня

Пара львів’ян одружилась у костюмах тиранозаврів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На початку червня у Львівському міському РАЦСі Соломія Гуменюк та Михайло Лебединець побрались у костюмах динозаврів. Світлинами з весілля у соцмережах поділився фотограф молодят Андрій Гудзь. Про це пише Львівська Мануфактура Новин.

«Ми з самого початку хотіли, щоб усе наше весілля було нестандартним. Вирішили робити у стилі Рок-фестивалю, оскільки основне наше хобі – це поїздки по фестивалях Європи, як от NovaRock, Graspop metal meeting, Hellfest. Тому і розписка повинна була бути нестандартною. Ми гуглили дивакуваті ідеї і натрапили на ці костюми. І я сказала нареченому: «Це воно!». Одразу ж проговорили цей варіант з нашим фотографом, він допоміг продумати організацію та фотосесію. Костюми знайшли на Aliexpress, там вони в два рази дешевші, ніж у нас в інтернет-магазинах. Думаю, що пафосні наряди коштують дорожче», – розповідає LMN наречена Соломія Гуменюк.

Дівчина каже, що в дитинстві, як і всі дівчатка, думала, що буде виходити заміж, як принцеса.

Про ідею молодят одружитись у таких костюмах знали тільки фотограф, брат нареченого та нареченої, які й допомагали їм «увійти в образ».

За словами нареченої, спочатку в працівників РАЦСу був шок, а потім до них спустився директор, щоб сфотографуватись. Він сказав, що за роки його роботи це перші настільки креативні наречені.

«Загалом, як на мене, настрій ми підняли усім. Святкування продовжили в сімейному колі на шашликах в парку Культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького».

Share.