Папа Римський заявив, що задоволення від їжі та сексу йде від Бога, а церква дарма засуджувала це

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Папа Римський Франциск розповів, що задоволення від їжі та сексу йде від Бога.

Про це він розповів в інтерв’ю для книги «TerraFutura», яка вийшла 9 вересня, передає Громадське.

Він зазначив, що раніше церква засуджувала це, бо неправильно розуміла християнське послання.

«Задоволення йде безпосередньо від Бога, воно ні католицьке, ні православне, ні будь-яке інше, воно просто божественне», — сказав Папа Римський.

За його словами, церква засуджувала грубе та вульгарне задоволення, але завжди приймала просте, моральне задоволення. Так, Папа Римський вважає, що секс і радість від смачної їжі стали жертвами «моралі надмірності» через те, що церква «неправильно тлумачила християнське послання».

«Задоволення від їжі існує для того, щоб зберегти здоров’я, а сексуальне задоволення — для того, щоб зробити любов гарнішою та продовжувати рід», — сказав він.

Зазначимо, Папа Римський Франциск регулярно закликає до миру в Україні, а у грудні 2019 року навіть молився за успішне завершення «нормандського саміту». Тоді у Парижі відбулася зустріч президентів України, Франції, Німеччини та Росії для врегулювання миру на Донбасі.

Також він підтримував ЛГБТ, заявивши, що геїв створив бог і він любить їх такими, якими вони є. Франциск також вибачався перед ромами «за століття дискримінації».

Share.