Папа Римський молиться за потерпілих від повеней в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Папа Римський Франциск під час зустрічі з вірянами побажав, щоб люди, які потерпають під пoвеней на заході України, відчули «Господнє втішення і братню допомогу», повідомляє інформаційна система Святого престолу Vatican News.

Промовляючи з вікна Апостольського палацу, папа, зокрема, заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, які страждають від війн, а теж за тих, кого уразили сильні повені в західній Україні.

“Заохочую молитися теж і за населення Ємену, за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи. А теж за тих, кого уразили сильні повені в Західній Україні: нехай же вони досвідчать Господнього втішення та братерську допомогу”, — сказав Папа Римський.

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України,…

Gepostet von Vatican News am Sonntag, 28. Juni 2020

Попередніми днями захід України вразили сильні пoвені, що спричинили значні руйнування – за оцінками, ще більші, ніж так само руйнівні пoвені в регіоні 2008 року.

26 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що повінь знищила близько 22 тисяч домогосподарств та присадибних ділянок.

ДСНС повідомляє, що в 4 областях було підтоплено майже 14,5 тисяч будинків. Внаслідок пoвені відійшли у вічність троє людей.

У четвер, 25 червня, Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку до Івано-Франківської області, де оглянув наслідки пoвені та ознайомився з перебігом ліквідації надзвичайної ситуації.

Уряд виділив майже 700 млн грн на першочергові кроки з ліквідації наслідків пoвеней на заході України.

США виділить Україні 100 тисяч доларів для ліквідації наслідків.