Неділя, 14 Квітня

Палац спорту «Україна» у Львові реконструюють

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відреставрують Палац спорту «Україна» Палацу ігрових видів спорту «Україна», що на вулиці Мельника, 18. Відповідні містобудівні умови затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР 30 березня, повідомляє Твоє Місто.

Згідно з ухвалою, максимальна висота будинків може становити не вище 18,1 м, а максимальний відсоток забудови — 74%. Реконструкцію проводитимуть у дві черги. За функціональним призначенням ділянка, площа якої становить понад 1 га, призначена для будівництва культурних та спортивних установ. Розробкою проекту реконструкції займатиметься ТзОВ «Палац спорту Україна».

© tvoemisto.tv

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, доповідаючи на засіданні виконкому про цей об’єкт, зазначив, що під час реконструкції будівлю добудують з тильної сторони, а фасад залишать незмінним. Реконструкція відбуватиметься у дві черги.

Нагадаємо, Палац спорту збудували 1986 року і донедавна носив назву «Спартак». 2003 року його перетворили на ТзОВ, керівником якого, за даними Youcontrol, є Богдан Ломага.