Середа, 28 Лютого

П’ять онукiв, вісім правнукiв: найстарший житель України відсвяткував 113-й День народження

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Михайло Бурчин зі Стрийщини Львівської області відсвяткував 113-й День народження. Про це пише expres.ua, передає VG Львів.

Михайло Бурчин офіційно є найстаршим громадянином України. Він народився 10 листопада 1904 року у селі Верхнє Висоцьке Турківського району Львівської області.

Досі найстаршою вважалася Христина Нагорна з Чернігівщини, але вона нещодавно померла на 117 році життя.

У Михайла Лук’яновича – п’ять онукiв та вісім правнукiв, які часто навідують його з гостинцями.

“Із дитинства свекор заробляв на життя важкою фізичною працею. Коли почалась Перша світова війна, йому було лише шість років. А в час Другої світової він змушений був покинути дружину з немовлям на руках та йти воювати. Спершу – на теренах Чехії, потім – Польщі, де й отримав тяжке поранення. Виїмка на голові від скалки розiрваної міни досі нагадує про ті важкі часи. Просікло наскрізь і руку.   У молоді роки свекор був веселим чоловіком, любив і пожартувати, і козака, коломийку чи польку на весіллі затанцювати. Ніколи не сидів без діла. Здоров’я, Богу дякувати, він має. Але вже старість бере своє, тому не дочуває, не може ходити”, – розповіла невістка довгожителя каже Стефанія Бурчин.

За словами сина рекордсмена Василя Бурчина, його батько має сувору самодисциплiну.

“Вiн нiколи зайвого не з’їв, нiколи не пиячив i не курив. Має спокійний характер, ніколи не переймається і не злиться через дрібниці. Мабуть, це i є секретом його довголiття”, – розповів Василь Бурчин.

Також поважний вік Михайла Бурчина родина пов’язує з генами, адже його дiд прожив до 116 рокiв.

(доповнено)

Михайло Бурчин пoмep 1 січня 2018 року.