Субота, 15 Червня

Ознакування, пандус та інформаційне табло: пл. Двірцева та будівля залізничного вокзалу стануть доступнішими

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові оновлять ознакування на пл. Двірцевій та в будівлі головного залізничного вокзалу. А при вході до головної касової зали вокзалу облаштують пандус. Покращення доступності та навігації на цій локації здійснюватиметься за грантові кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Про це розповіли в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР.

Нову навігацію розробляє автор схем руху електротранспорту та ознакування зупинок Єгор Каліберда в межах діяльності громадської організації Центр міського сервісу. Напередодні, на воркшопі, робоча група представила напрацьовану типологію навігаційних елементів.

«Нова навігаційна система врахує різноманітні потреби та ситуації для мешканців та гостей міста. Учасники воркшопу обговорили та, зокрема, запропонували конкретні місця розташування інформаційних стендів/вказівників», – зазначили в управлінні вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Також при виході з вокзалу з’явиться електронне табло з інформацією про прибуття/відправку автобусів та трамваїв.

Крім того, в межах коштів гранту, передбачене встановлення пандусу при вході до головного касового залу вокзалу. «Він буде виконувати свою функцію до капітальної перебудови входу до вокзалу, яку планує виконати Укрзалізниця», – додали в управлінні інфраструктури ЛМР.

Зауваження та пропозиції щодо навігаційної системи вокзальної площі можна надсилати на електронну скриньку громадської організації Центр міського сервісу – [email protected] до 31 грудня цього року.