П’ятниця, 3 Грудня

Остап Дроздов покинув студію проросійського телеканалу після влаштованої мовної провокації

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відомий львівський журналіст Остап Дроздов під час запису програми «Без протоколу» на маловідомому телеканалі КРТ покинув студію через провокаційні запитання стосовно націоналізму та мовного характеру від ведучого Дмитра Васильця.

Ведучий телеканалу КРТ Дмитро Василець, якого в листопаді 2015 року СБУ затримала за підозрою у сприянні діяльності телеканалу “Новороссия ТВ” влаштував мовну провокацію проти Остапа Дроздова.

В ефірі телеканалу КРТ Остап Дроздов попросив, щоб журналіст спілкувався з ним українською мовою.

«Я українець, який живе в Україні, де працює концепт єдиної державної мови. І на моє прохання послуговуватись державною мовою цієї країни, я розраховував на позитивну відповідь».

При цьому Василець намагався все ж поговорити російською мовою з Дроздовом. А також запропонував піти на «компроміс», щоб Остап говорив російською, а ведучий буде українською.

Після чотирихвилинної словесної перепалки ефір припинили. Василець звинуватив Дроздова у “сикливій” позиції, пояснюючи це тим, що більшість українців розмовляє російською мовою.

Після чого, сказав, що «якийсь рагуль не буде вказувати, якою мовою йому розмовляти». Відтак, Дроздов відповів, що «якийсь москаль не буде вказувати, що мені робити».

Зазначимо, Дмитро Василець в листопаді 2015 року був затриманий СБУ за підозрою у сприянні діяльності телеканалу «Новороссия ТВ». Василець разом із своїм соратником Євгеном Тімоніним до 2015 року був членом громадської ради при Мінінформполітики України. В СБУ навіть розглядали версію, що вони могли навмисно проникнути у громадську раду за вказівкою з Росії.

Раніше він був автором проєкту «Правильное ТВ», що транслював російські пропагандистські сюжети. Також разом із Євгеном Тімоніним працював журналістом проросійського «17 каналу».

Share.