Особливості використання будівельної люльки та її переваги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Будівництво сучасних багатоквартирних будинків вимагає від підрядника необхідного досвіду та правильної підготовки. Особливу увагу компанія повинна приділяти безпеці своїх працівників, адже їх перебування на значній висоті завжди пов’язане з певними ризиками. Звести їх до мінімуму допоможе будівельна люлька – техніка, створена для професіоналів.

В чому переваги фасадного підйомника?

Популярність будівельник люльок зростає, адже вони – чи не єдиний спосіб дозволити спеціалістам якісно виконувати роботи на значній висоті. Строительная люлька має величезну кількість переваг перед іншими видами спеціалізованого обладнання:

  • надійність – сучасні фасадні підйомники виготовлені з застосуванням матеріалів, здатних витримувати високі навантаження в будь-яких умовах експлуатації. Метал, що використовується при виготовленні техніки, проходить багаторівневу обробку, котра підвищує його міцність та стійкість перед атмосферними явищами;
  • простота в використанні – конструкція будівельник люльок є розбірною, що значно спрощує їх перевезення та зберігання. Невелика кількість комплектуючих дозволяє зібрати підйомник буквально за годину, після чого одразу ж приступити до виконання робіт;
  • велика вантажопідйомність – будівельна люлька здатна піднімати команду з 2–4 осіб та їх багаж. Досить великі розміри конструкції дозволяють спеціалістам виконувати заплановані роботи, не заважаючи одне одному;
  • комфорт – сучасний фасадний підйомник комплектується електричним щитком, до якого можна підключити будь-який інструмент. Таким чином, будівельники можуть обійтись без багатометрових кабелів, виконуючи роботи максимально швидко та зручно.

В конструкцію люльки входять висувні консолі, котрі дозволяють техніці обходити будь-які перешкоди. Завдяки цьому спеціалісти отримують можливість підібратись до любої точки фасаду, не завдавши шкоди архітектурним елементам будівлі.

Особливості використання будівельної люльки

Сучасний фасадний підйомник – досить надійна техніка, однак через неправильну експлуатацію навіть вона може пошкодитись. Щоб не допустити цього, досить притримуватись декількох простих правил:

  • навчити персонал особливостям використання будівельної люльки та провести інструктаж з правил техніки безпеки;
  • довіряти монтаж та розбірку обладнання тільки кваліфікованим спеціалістам;
  • проводити техогляд та заміну комплектуючих відповідно до регламенту;
  • своєчасно очищати металеві деталі підйомника від забруднень, проводити регулярне ґрунтування та фарбування підйомника.

Не менш важливо – використовувати для ремонту лише оригінальні деталі з відповідним маркуванням компанії-виробника. Вони здатні прослужити набагато довше дешевих аналогів.

Будівельні люльки від компанії Мід-Сервіс

Запорукою безпечного виконання робіт на висоті є використання якісних підйомників, котрі можна замовити в компанії Мід-Сервіс. За роки співпраці в будівельній сфері вона стала надійним партнером десятків українських підрядників, поставляючи лише надійне обладнання виробництва перевірених брендів.

Експерти компанії готові допомогти з вибором фасадного підйомника для виконання будь-яких робіт. Спеціалісти допоможуть в доставці обладнання, його збірці та навчанні персоналу.