Орендар озера у Брюховичах їздить на Lexus із «мигалкою», що на ходу змінює номери

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Орендар озера у Брюховичах їздить на автомобілі Lexus LX 450D із проблисковим маяком спецслужб та двома парами номерних знаків, які можна змінити на ходу. Одні із них схожі на номера автомобілів військових, а інші цивільні. Відеодоказ роботи автівки з подвійною реєстрацією опублікував радник керівника Львівської військової адміністрації Олег Радик, передає Львівський портал.

Офіційно власницею чорного універсалу Lexus LX 450D із номером ВС5575АІ є його дружина Альбіна Савчук.

«Реальний незаконний орендар – власник Брюховицького озера Андрій Завадський, громадянська дружина якого подарувала сину воєнкома будинок, може міняти номера на авто. Яка курва його кришує?», – повідомив Олег Радик.

Як відомо, власниця авто Альбіна Савчук з 2015 року орендує ділянку з водоймою площею 4,5 га біля відомої «Чебуречної» у Брюховичах для влаштування зони відпочинку, з яких 0,03 га – для кафе. В результаті, окрім наявного кафе, вона збудувала навколо водойми готельний комплекс і цілу низку споруд впритул до води, в тому числі будівлі, які в реєстрі нерухомості вказані як житлові будинки.

ЗМІ також повідомляли, що 37-річна Альбіна Савчук, подарувала синові львівського воєнкома Андрія Дубового елітний будинок у Брюховичах. Подарований маєток із готовністю на 95% площею майже 640 м2 разом з присадибною ділянкою у 0,09 га розміщений на вулиці Очеретяній. Жінка купила його п’ять років тому за 1,4 млн грн.

На початку травня 2023 року стало відомо, що Верховний Суд скасував рішення суду, згідно з яким земельна ділянка з водоймою в Брюховичах мала б і далі залишатись в оренді Альбіни Савчук. Тепер апеляційний суд зобов’язали заново розглянути справу про повернення об’єкта оренди.

Нагадаємо, що проблискові маяки встановлюються на спецавтомобілі, яким надається пріоритетність руху. Штраф за незаконне використання проблискових маяків, навіть не увімкнених, становить 8500 грн, а спецзасоби підлягають конфіскації.

Номерні знаки в також мають бути статичними, рамки з автоматичною зміною номера заборонені.

Керування або експлуатація транспортного засобу з номерним знаком, що не належить цьому засобу або не відповідає встановленим зразкам або вимогам тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 1190 грн.

Керування або експлуатація транспортного засобу із незаконно встановленими номерними знаками силових структур чи дипломатичних представництв, які користуються повним та частковим імунітетом, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 2550 грн.