Понеділок, 24 Червня

Опубліковані свіжі рейтинги кандидатів на мера Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Соціологи провели свіже дослідження щодо настроїв населення до кандидатів у мери новоутвореної Львівської ОТГ. Зафіксовані зміни у трійці фаворитів виборчої кампанії: Олег Синютка піднявся на друге місце, випередивши Руслана Кошулинського. Лідером перегонів залишається чинний мер Андрій Садовий. Вибори заплановано провести 25 жовтня 2020 року.

Як свідчать опубліковані 11 вересня результати опитування львівської соціологічної агенція Fama, проведеного на замовлення громадської організації «Варта» протягом 1-7 вересня, за три місяці, що минули з часу попереднього опитування, рейтинги зросли у чинного мера Андрія Садового (+6%) до 41% і у колишнього голови ЛОДА Олега Синютки (+8%) до 20%, натомість рейтинг одного із лідерів ВО «Свобода» Руслана Кошулинського залишився на попередньому рівні 16%.

Близький до трійки фаворитів і лідер «Варти» Ігор Зінкевич, потенційна підтримка якого зросла до 11% (+4% порівняно з червневим опитуванням).

Інші кандидати на посаду голови Львівської ОТГ наразі мають значно менші рейтинги: Ярослав Рущишин – 3% (-1%), Оксана Юринець – 3% (без змін), Ігор Васюник – 2% (-2%), Володимир Гірняк – 1% (-1%). Вперше в опитуванні з’явилися кандидати від «Слуги народу» Тарас Кльофа (1%) і кандидатка від УГП Юлія Гвоздович (1%).

Нагадаємо, що у липні соціологічна група «Рейтинг» моделювала результати другого туру виборів голови Львівської ОТГ, який відбудеться якщо у першому турі жоден з кандидатів не набере більше 50% голосів.

Опитування проведене соціологічною агенцією Fama​ з 1 по 7 вересня 2020 року. Загалом було опитано 800 мешканців Львівської ОТГ, віком від 18 років. Вибіркова сукупність є репрезентативною до повнолітнього населення Львова. Опитування проводилось методом face-to-face інтерв’ю, за місцем поживання респондента.