Вівторок, 27 Лютого

Оплата однією карткою за кількох пасажирів вже доступна на безготівкових автобусах у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оплата за кількох пасажирів чи за багаж однією банківською карткою чи пристроєм з функцією NFC вже доступна на десятьох тестових маршрутах. Наразі йдеться про автобуси №№1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62.

А з 11 грудня, з моменту впровадження безготівкової оплати у всьому громадському транспорті, така оплата, в тому числі і карткою ЛеоКарт, буде можлива на усіх міських маршрутах.

Як пояснили у ЛКП «Львівавтодор», одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум – три додаткові. «До прикладу, додатково можна сплатити ще за двох пасажирів і за один багаж, або ж за трьох своїх попутників. Вартість оплати як за кожного з пасажирів, так і за багаж складає 15 грн», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Щоб оплатити однією карткою за кількох пасажирів чи за багаж, потрібно:

  1. на екрані валідатора обрати опцію «додати квитки»:
  2. оплата поїздки власника картки підтягується автоматично;
  3. натиснути на кнопку «попутники» та додати необхідну кількість попутників;
  4. натиснути на кнопку «багаж» та додати багаж;
  5. вибрати опцію «оплатити»;
  6. прикласти до валідатора картку чи NFC – пристрій.

Крім того, оплатити за свого попутника чи за багаж може і власник персоналізованої ЛеоКарт – пільгової чи учнівської. Зараз це можна зробити на тестових маршрутах. А з 11 грудня – в усіх автобусах, трамваях та тролейбусах міста. Для цього необхідно поповнити баланс своєї персоналізованої ЛеоКарт.

«Наголошуємо, для учнів чи пільговиків проїзд з ЛеоКарт – безкоштовний. Однак, ці персоналізовані картки, як і загальні ЛеоКарт, теж можна поповнювати і використовувати їх при оплаті за попутників чи за багаж», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Детальніша інформація про те, як поповнити баланс картки ЛеоКарт, за посиланням.