Субота, 2 Березня

«Онур» проведе на Львівщині реконструкцію дороги за майже за 1 млрд гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Турецька компанія «Онур конструкціон інтернешнл» виграла тендер на реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка Бузька – Бібрка на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою.

Як уточнили в прес-службі Служби автомобільних доріг Львівщини, йдеться про ділянку протяжністю 25,5 км, яка пролягає через села Блищиводи, Дернівка, Зіболки, Батятичі, інформує Zaxid.net.

Повідомлення про намір укласти договір з «Онуром» опублікували в системі Prozorro 2 вересня, сам договір мають підписати упродовж 10 днів.

Компанія запропонувала виконати роботи майже за 976 млн грн, що на понад три мільйони менше, ніж пропозиція конкурента – ТОВ «Автомагістраль-Південь», та на майже 32 млн менше за встановлену тендером пропозицію.

Згідно з технічною документацією, на дорозі мають замінити асфальтобетонне покриття, відремонтувати міст через річку Желдець, облаштувати тротуари, острівці безпеки, водовідведення, автобусні зупинки, з’їзди тощо. Ремонт мають завершити до кінця 2022 року.

Зазначимо, що дорога Т-14-25 є найкоротшим шляхом з Жовкви до Кам’янка-Бузької, проте через погану якість дорожнього покриття там водії обирають інші дороги – Н-17 чи Р-15, які долають швидше.