Вівторок, 7 Лютого

Онук Бандери та Джим Керрі: росія ввела нові санкції проти громадян Канади

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В’їзд на територію рф заборонили 100 громадянам країни, які нібито залучені до формування “агресивного антиросійського курсу”.

росія запровадила персональні санкції проти 100 громадян Канади. Їм заборонено в’їзд на територію федерації, повідомили в Міністерстві закордонних справ.

У профільному міністерстві заявили, що в “стоп-лист” внесли високопосадовців, бізнесменів, активістів, членів медіа- та фінансових структур, які нібито залучені до формування агресивного антиросійського курсу.

До списку також потрапили актор Джим Керрі й онук Степана Бандери Стефан.

Стефан (Степан) Бандера — фрилансер, перекладач і журналіст. Один з онуків голови ОУН-УПА Степана Бандери. Має громадянство Канади. У 2000-х роках часто приїжджав в Україну та виступав перед студентами. Також свого часу працював на “5 каналі”.

Стефко Бандера

До речі, до списку санкцій росія внесла навіть викладачів і професорів університетів, відомих своєю репутацією в усьому світі.

  • професор Університету Ватерлоо Крістофер Неханів;
  • кіноакторка Кетрін Винник;
  • військові кореспонденти “Сі-Бі-Сі”;
  • колишні посли Канади в Україні Роман Ващук та Ендрю Робінсон;
  • авторка роману “Оповідь служниці” Маргарет Етвуд та інші.

Три дні тому росіяни запровадили заборону на в’їзд для двохсот громадян США.

Згідно із заявою зовнішньополітичного відомства росії, серед тих, хто потрапив під персональні санкції, є представники органів влади, законодавці, їхні родичі, керівники компаній і підприємств військово-промислового комплексу, а також експерти та лобісти, нібито “залучені до розкрутки русофобської кампанії та підтримки режиму в Києві”.

Обмеження на в’їзд до країни, зокрема, стосуються прессекретарки Білого дому Карін Жан-П’єр, голови Федеральної резервної системи США Джерома Павелла, а також незалежного сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса.

У новий російський стоп-лист потрапили родичі президента США Джо Байдена — його брати Джеймс і Френсіс, а також сестра Валері. Серед інших у списку опинився і колишній директор Центрального розвідувального управління Девід Петреус.