Вівторок, 27 Лютого

Оновлений ринок на Садовій відкриють наступного року

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На місці ринку «Любінське сяйво» у Львові планують облаштувати закритий муніципальний ринок. Мовиться про ділянку на вулиці Садовій. Про це стало відомо з презентації головного архітектора Львова Антона Коломєйцева на засіданні виконавчого комітету ЛМР 5 грудня, пише Твоє Місто.

ЛКП «Агенція ресурсів ЛМР» звернулося для отримання містобудівних умов і обмежень для будівництва комунального ринку.

Як зазначив Антон Коломєйцев, розташування міського муніципального ринку дасть можливість використати громадський простір вкінці вулиці Садової оптимально та сформувати торгові ряди для того, щоб розмістити підприємців, якій продають свіжі овочі та продукти для населення в форматі європейського ринку. Там будуть торгові ряди лише на одному рівні.

До 1 вересня 2024 ринок має запрацювати в нових приміщеннях.

«Прекрасно. Якщо це буде реалізовано, то мешканці цього мікрорайону лише нам подякують», – прокоментував міський голова Андрій Садовий.

До слова, це було перше за кілька місяців представлення проєктів, які претендують на видачу містобудівних умов. До початку вересня цього року повноваження видавати МУО мав сам виконком ЛМР, але 9 вересня за позовною заявою суд скасував це повноваження. Тоді постало питання, кому передати ці повноваження. 28 листопада стало остаточно відомо, що ЛМР відновила свої повноваження. Так, МУО видаватиме управління архітектури міськради, але проєкти попередньо представлятимуть на виконкомі.