Неділя, 14 Квітня

Омелян анонсував відкриття нового залізничного маршруту «Львів-Краків»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Також у зв’язку з початком дії безвізового режиму з країнами шенгенської зони, між Україною і Польщею запускається нове залізничне сполучення Ковель-Холм.

Про це на брифінгу заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Нове з’єднання з Польщею за маршрутом Ковель-Холм почне працювати з 11 червня 2017 року. Для початку ми запустимо одну пару поїздів, а в подальшому поїзда по даному напрямку будуть збільшуватися в залежності від попиту на даний маршрут. Відстань майже в 90 кілометрів потяг долатиме за 2 години 45 хвилин », – заявив Володимир Омелян.
Міністр інфраструктури також зазначив, що з 1 серпня 2017 року планується запуск маршруту Львів-Краків.

«Згідно напрямку Львів-Краків, а також всіма іншими залізничними напрямками по маршрутам Україна-ЄС, ми очікуємо пасажиропотік не менше 100 тис. пасажирів на місяць. Ми плануємо також запустити маршрути Мукачево-Будапешт, Київ-Вільнюс, Мінськ-Варна, Київ-Відень і Одеса-Кишинів », – додав міністр.

«Укрзалізниця» зараз опрацьовує запуск другої пари поїзда “Київ – Перемишль” по так званому південному ходу, через Тернопіль, Хмельницький та Вінницю », – заявив він.

За словами Омеляна, для нового поїзда будуть забезпечені зручні пересадки за напрямками до Маріуполя, Лисичанська і Одеси.