Неділя, 21 Квітня

Олег Винник та Олена Шоптенко захворіли на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 вересня під час шоу «Танці з зірками 2020» ведучі оголосили, що співак Олег Винник та хореограф Олена Шоптенко захворіли. В учасників проєкту виявили коронавірус. Пара ймовірно не зможе виконати свій танець через зараження і пропустить кілька ефірів.

Олег мав продемонструвати своє почуття гумору, перевтілившись на Голохвастова з кінофільму “За двума зайцями”, але на жаль глядачі скоріш за все не зможуть побачити свого кумира в новому образі.

За словами Олега, КТ показало в нього двобічну пневмонію і стан у нього доволі важкий. Він не може стояти довше ніж 10-15 хвилин. Хоча, з його слів, у нього легка форма к-вірусу.

Інформацію про зараження підтвердила і Олена у своєму Instagram.

“Коли я кричала, що нічого не хочу, а хочу поні і бути принцесою, я не таку корону мала на увазі. Але все це не жарти! Бережіть себе, будь ласка! Дякую вам за всі ваші повідомлення. Ваша підтримка краще будь-яких ліків!”, – повідомила танцівниця.

Варто зазначити, що ймовірність того, що коронавірусом захворіють інші учасники проєкту невисока, оскільки минулого тижня Винник тренувався і виступав дистанційно на концерті в Житомирі.

До слова, що Винник та Шоптенко, не єдині зірки шоу, які підхопили коронавірус. Незадовго до першого прямого ефіру про зараження COVID-19 повідомила ведуча Ольга Фреймут та її партнер Ілля Падзіна. Також Дар’я Петрожицька зі своїм партнером Ігорем Гелуненко не змогли бути присутніми на паркеті перші три ефіри шоу через коронавірус. Тільки в четвертому ефірі пара нарешті вийшла на паркет.

Відома телеведуча Марічка Падалко та двоє її дітей також хворіли на Covid-19. Раніше перша леді України Олена Зеленська заявила, що лікувалася від коронавірусу протягом двох тижнів. Загалом хвороба і відновлення після неї зайняли більше місяця.