Понеділок, 4 Березня

Олег Синютка оголосив про участь у виборах мера Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Європейська солідарність» висунула кандидатуру народного депутата та колишнього голови ЛОДА Олега Синютку на посаду голови Львівської ОТГ.

Про це сьогодні повідомив Петро Порошенко під час зустрічі з львів’янами у центрі міста, передає ZAXID.NET.

«Я, Олег Синютка, прийняв рішення. Я буду балотуватись на посаду львівського міського голови від “Європейської Солідарності”», – заявив під час зустрічі Олег Синютка, який минулого року став народним депутатом за списком «Європейської солідарності».

Нагадаємо, що свою рекламну кампанію як кандидата на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка розпочав ще у липні. Загальну вартість зовнішньої реклами Олега Синютки можна оцінити у 2,2-2,5 млн грн в місяць. Наразі результати різних соціологічних опитувань показують, що його готові підтримати близько 15% львів’ян.

Додамо, що раніше свою участь у виборах на посаду голови Львівської ОТГ анонсували 12 кандидатів – чинний мер Львова Андрій Садовий, народні депутати Тарас Батенко та Ярослав Рущишин, колишні народні депутати Оксана Юринець, Ігор Васюник та Руслан Кошулинський, депутати Львівської міськради Юлія Гвоздович, Ігор Зінкевич та Тарас Кльофа, екс-заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, 52-річний стоматолог Юрій Бунь та міський провокатор Остап Стахів.