П’ятниця, 19 Липня

Олег Скрипка згадав про бійку з Дугіним через образу українців: “Вдарив з ноги в щелепу”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український музикант Олег Скрипка згадав, як одного разу вдарив з ноги путініста Олександра Дугіна, дочку якого днями підірвали в автомобілі.

“Ще до початку військової агресії з боку Росії, наприкінці 90-х, мали місце конфлікти в кулуарах московських нічних клубів. І вже тоді вони закінчилися нашою перемогою. Слава Україні!” – написав Скрипка на своїй сторінці в Facebook.

До цього посту Скрипка прикріпив скріншот матеріалу місцевого ЗМІ, які, до слова, тоді поділяли його позицію.

“У тісній гримерці “Акваторії” українські рок-зірки уважно слухали промову Дугіна, який трактував українців як зрадників Великої Євразії. У повітрі запахло національним розбратом. Олег Скрипка, кутаючись в легке пальтечко попрямував до виходу, і зіткнувся з геополітиком”, – йдеться в статті.

Тоді ЗМІ написали, що при зіткненні Дугін обматюкав Скрипку. Реакція українського музиканта була блискавичною. Він мовчки дав йому в щелепу… з ноги.

“Дугін, зустрівши українця, обматюкав його. Той, у відповідь не сказавши ні слова, злетів у повітря і завдав блискучий удар ногою в щелепу росіянина”, – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, раніше в Підмосков’ї підірвали дочку головного ідеолога “руського міра” в РФ Дугіна. Після такої новини Дугін потрапив до лікарні.