П’ятниця, 17 Вересня

Олег Сенцов анонсував зйомки нового фільму «Носоріг», які розпочнуться восени

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Рада з державної підтримки кінематографії ухвалила рішення щодо підтримки проєкту кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг». Носоріг — незакінчений український повнометражний ігровий фільм режисера Олега Сенцова.

Початок зйомок заплановано на осінь 2020 року. Це буде продовження незавершених зйомок.

Проєкт «Носоріг» є переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно 2012 року, і отримав головні премії індустріальних секцій кінофестивалів у Софії, Єревані та Одесі.

«Носоріг» – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. Це епоха, яка нас усіх змінила (…). В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе”, – повідомив Олег Сенцов.

Сюжет: Колишній, але достатньо молодий бандит згадує періоди свого життя, свого падіння, в якому він загубив себе і свою сім’ю. Він розуміє, що всі життєві випробовування відбуваються не “чомусь, а «для чогось». А до чого він тепер готовий?

Українську сторону проєкту представляють компанії «Край кінема», заснована Олегом Сенцовим у 2008 році, та «Артхаус Трафік».

Польські партнери — Apple Film Production — вже працювали з Олегом Сенцовим над створенням фільму «Номери», прем‘єра якого відбулася на Берлінському фестивалі цього року.

Фінансування від Державного агентства України з питань кіно складає 50 відсотків бюджету фільму «Носоріг».

До цього проєкт Олега Сенцова отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту.

Нагадаємо, у 2013 році цей фільм виграв на пітчінгу в Держкіно, державне фінансування — 3,9 млн. гривень з загального бюджету 8,1 млн. гривень. Через незаконне ув’язнення режисера стрічки Олега Сенцова в Росії у 2014 році, виробництво фільму так і не було завершено.

Share.