Окупанти здійснили спробу затопити Кривий Ріг – Зеленський

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський прокоментував атаку росіян по гідротехнічних спорудах у Кримому Розі, за якою стояли наміри ворога затопити місто. Про це глава держави написав у Facebook.

Він наголосив, що країна-терорист і далі воює проти мирного населення: “Цього разу – ракетні удари по гідротехнічних спорудах і спроба затопити Кривий Ріг”.

За словами Зеленського, окупанти тільки й можуть, що посіяти паніку, створити надзвичайну ситуацію, спробувати залишити людей без світла, тепла, води та їжі.

Глава держави запевнив, що такі злочинні дії ворога не зламають українців.

“Чи чекатиме на них справедлива відповідь і відплата? Безперечно, так”, – підсумував він.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що в результаті російських ракетних ударів по Кривому Рогу рівень води у річці Інгулець змінюється щогодини, є загроза підтоплення.

“Щодо дій та наслідків від ракетного бомбардування гідротехнічних споруд Кривого Рогу.

На місці удару спостерігається виток води 100 м. кубічних в секунду. Це значний об’єм. А рівень води в річці Інгулець змінюється за годину (ймовірно Тимошенко мав на увазі щогодини – ред.). Ми чітко усвідомлюємо масштаби задач, які стоять перед нами для ліквідації наслідків ракетних ударів”.

Тимошенко додав, що рівень води на вулицях міста постійно моніторять спеціальні пости.

Також ведеться спостереження за приватним сектором, будинки якого знаходяться у Інгулецькому та Центрально-Міському районі міста, де є ризик підтоплення.

Заступник керівника Офісу президента додав, що “ситуація контрольована”, а до якнайшвидшої ліквідації загрози залучені всі служби.