Субота, 20 Квітня

Окупанти взяли в заручники породіллю з Маріуполя: родичі просили вивезти її в Україну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Російські окупанти взяли в заручники породіллю з Маріуполя Мар’яну Вишемирську, фото якої з розбомбленого Росією маріупольського пологового будинку у березні облетіли світ. Її родичі просили вивезти дівчину з новонародженою дитиною на підконтрольну Україні територію, однак зробити цього не вдалося.

Про це повідомили волонтери, які намагалися врятувати молоду маму з немовлятком. Тепер окупанти використовують Мар’яну, намагаючись виправдати свій злочин, пише Обозреватель.

“До нас звернулися її рідні з проханням допомогти виїхати на підконтрольну Україні територію, бо її росіяни планували використати в пропагандистських цілях. Не вийшло, врахуйте, що вона з дитиною у заручниках”, – зазначають волонтери.

Раніше російські пропагандисти показали “інтерв’ю” з породілею з Маріуполя Мар’яною Вишемирською (Підгурською), яка постраждала під час атаки путінської армії на пологовий будинок.

Відео містить численні склейки.

Нарізкою зі слів взятої у заручники мешканкою знищеного Маріуполя, яка стала жертвою обстрілу пологового будинку окупанти намагалися підтвердити власну брехню про те, що в лікарні розміщувалася “база “Азова”.