Окупанти розпочали штурм “Азовсталі”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Російські загарбники у Маріуполі розпочали штурм азовсталі, підтверджують маріупольські захисники. Перед штурмом окупанти кілька годин бомбили завод.

За підтвердженими даними, які надали азовці 24 каналу, росіяни зараз намагаються штурмувати “Азовсталь”.

Інформацію про штурм росіян підтверджує журналіст Андрій Цаплієнко.

Окупанти розпочали штурм “Азовсталі”, просто зараз пробують прорватися на територію заводу, – повідомив Цаплієнко.

За його ж даними: Святослав Паламар, заступник командира “Азова” телефоном повідомив: “Захисники Маріуполя, які знаходяться на “Азовсталі”, закликають Верховного Головнокомандувача втрутитись в ситуацію”

Більше деталей щодо нападу окупантів немає.

Нагадаємо, раніше з Маріуполя погодили евакуаційні коридори. З 1 травня мирні жителі Маріуполя могли виїхати зеленими коридорами в Запоріжжя, на підконтрольну Україні територію. Того ж дня поїхали перші евакуаційні автобуси. 2 травня також проводилася евакуація маріупольців.

Станом на 11 годину ранку, до Запоріжжя доїхало поки що лише 3 евакуаційні автобуси з 14. Багато маріупольців чекають на евакуацію з Бердянська, та російські загарбники постійно зривають її. Деякі з людей чекають на евакуацію вже понад 2 тижні.

Вдень 2 травня російські окупанти знову почали бомбити завод “Азовсталь”, де перебувають українські захисники полку “Азов” та ивільне населення Маріуполя. Загарбники обстрілювали завод з усього, що в них було: наземної, надземної та корабельної артилерії, а також танків і мінометів.

Внаслідок ворожого обстрілу 2 травня на території заводу сталася пожежа.

Share.