Окупанти підірвали Антонівський міст пу Херсоні під час відступу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

російські ЗМІ опублікували фото і відео зруйнованого Антонівського моста біля Херсона, повідомляють, що його могли підірвати окупанти, коли виходили з міста на лівий берег.

Про це повідомили воєнкор “Комсомольської правди” Олександр Коц у Telegram, Суспільне Херсон, херсонське видання “Мост”, а також FreeДом із посиланням на депутата ради Херсона Юрія Стельмашенка.

Коц показав відео з місця події, за його словами, зруйновані два прольоти моста. Коц заявив, що міст підірвали росіяни, коли виходили з Херсона на лівий берег.

російські пропагандисти також публікують фото Антонівського моста з інших ракурсів. На знімках видно, що руйнування дуже масштабні.

“Суспільне Херсон” показало фото, надане місцевими жителями. На ньому видно, що міст зруйнований у кількох місцях.

Також у Telegram-каналах пропагандистів з’явилося відео відходу росіян після підриву моста. Повідомляється, що пішки понтоном відходять частини спецназу, які прикривали відступ основних сил.

Херсонське видання “Мост” повідомило, що росіяни почали руйнувати інфраструктуру Херсона перед відступом – окупанти вже підірвали котельні, телевежу та об’єкт обленерго.

За словами Стельмашенка, під час відступу загарбники підірвали також водоканал.

Пряма мова Стельмашенка: “ТЕЦ теж підірвали. ТЕЦ, обленерго і водоканал. Тобто зараз, після приходу українських сил, потрібні дуже серйозні стабілізаційні заходи щодо забезпечення таких першочергових потреб”.

До слова, речник президента росії Дмитро пєсков заявив, що вони продовжують вважати Херсон, який було окуповано та анексовано ними, своєю територією, незважаючи на відведення військ на лівий берег Дніпра в Херсонській області.