Окупанти на Бахмутському напрямку відступили на два кілометри, – Сирський

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Росіяни на Бахмутському напрямку відступили до двох кілометрів на деяких ділянках фронту. Через виснаження «вагнерівців», на ділянках фронту стоять гірше підготовлені окупанти, які не можуть втримати позицій, повідомив у середу, 10 травня, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

За його словами, замість найманців ПВК «Вагнер» на окремих ділянках фронту з’явилися менш підготовлені підрозділи ЗС Росії. Через виснаження «вагнерівців» та відсутність досвіду й підготовки окупанти втрачають позиції на Бахмутському напрямку.

«Завдяки продуманій обороні на Бахмутському напрямку, ми отримуємо результати ефективних дій наших підрозділів. У тому числі проводимо ефективні контратаки. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до 2-х кілометрів», – повідомив Олександр Сирський.

Командувач Сухопутних військ також відзначив роботу 3 штурмової бригади, яка завдала росіянам поблизу Бахмута потужного удару та змусила одну з російських бригад тікати.

Нагадаємо, 9 травня під Бахмутом дезертирувала бригада регулярних військ Росії. Спочатку про це заявив начальник ПВК «Вагнер» Євгєній Прігожин, а згодом підтвердили в 3 окремій штурмовій бригаді ЗСУ. Українські захисники показали відео втечі окупантів та заявили, що слова Прігожина про 500 тіл росіян, яких залишили не Бахмутському напрямку, відповідають дійсності.