Понеділок, 24 Червня

Оксана Муха виступила з концертом до Дня міста на Ринку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Переможниця останнього сезону «Голос країни» Оксана Муха виступила з концертом на площі Ринок на честь 763-річчя Львова, інформує Zaxid.net.

Протягом трьох днів святкування Дня міста на площі Ринок працювала сцена.

© ЛМР

У п’ятницю хедлайнерами вечора були гурт «Wszystko» і вокальна формація «Піккардійська терція», у суботу — Гурт «Rockoko». А сьогодні своїм талантом потішила львів’ян та гостей міста відома львівська співачка Оксана Муха.

© ЛМР

Жителів та гостей Львова також привітав міський голова Андрій Садовий.

«Квіти від громади міста Львова. Оплески! З Днем народження, Львове! Ви любите Львів? Ви любите Оксану Муху? Просимо на біс. Оксана — найкраща. Дякуємо», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

© ЛМР

Нагадаємо, у п’ятницю, 3 травня, під час урочистих зборів з нагоди Дня міста міський голова Львова Андрій Садовий вручив почесні відзнаки, дипломи та подяки людям, які прислужились до розвитку та популяризації Львова. Серед нагороджених була і Оксана Муха. Співачку і скрипальку, лауреатку Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик, переможницю талант-шоу «Голос країни»-2019 Оксану Муху за щиру любов до української пісні, визначний талант, вагомий внесок у збереження культурної традиції українців, активну громадянську й життєву позицію було нагороджено відзнакою імені Олени Степанівни.

© ЛМР