Оголошено тендер на впровадження електронного квитка у громадському транспорті

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

ЛКП «Львівавтодор» оголосило міжнародний тендер на впровадження у Львові електронного квитка для оплати проїзду у всьому міському транспорті, передає Zaxid.net.

Оголошення про тендер у п’ятницю, 16 листопада, опублікували на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку, який і надає кредит на впровадження е-квитка.

«Очікується, що запропонований контракт включатиме проектування, обладнання, програмне забезпечення, апаратні засоби, системи впровадження та інтеграційні послуги, а також послуги з технічного обслуговування», – йдеться в оголошенні.

Для впровадження електронної системи оплату проїзду потрібно буде закупити самі електронні квитки, зчитувачі з них на 1000 одиниць громадського транспорту (725 автобусів, 150 трамваїв, 125 тролейбусів), ручні засоби контролю, а також розробити веб-сайт та мобільні додатки. Проект також передбачає створення диспетчерської системи, яка включає маршрути, розклади та GPS-відстеження. Система також буде передбачати і електронну, і готівкову оплату.

Тендер буде відбуватися у два етапи. Перший етап – це подання технічних пропозицій без кошторисів. Пропозиції прийматимуть до 15 січня 2019 року. До другого етапу допустять лише ті компанії, пропозиції яких відповідатимуть усім вимогам закупівлі. При цьому компанії-учасниці тендеру повинні будуть сплатити тендерну гарантію у розмірі 200 тис. євро. На цьому етапі компанії окрім технічної частини також пропонуватимуть свої ціни на реалізацію проекту.

Додамо, у липні 2017 року уже проводили тендер на опис ідей для е-квитка. Тоді, як пояснив ZAXID.NET заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, обирали найкраще технічне завдання, а вже зараз обиратимуть найкращі пропозиції саме по цьому завданні.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року «Львівавтодор» та ЄБРР підписали кредитний договір на впровадження е-квитка у Львові, а у квітні 2017 року Львівська міськрада ратифікувала цей договір. Позика ЄБРР складе 10 млн євро.

Також у Львові за допомогою онлайн-голосування обрали назву для е-квитка. Переможцем конкурсу стала назва «ЛеоКарт», а її автор отримав річний абонемент на всі види громадського транспорту.

Share.