Один ховався, інший вдавав невидимого. У пункті пропуску на Львівщині затримали ухилянтів в машині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У пункті пропуску «Шегині» на Львівщині виявили двох чоловіків, що намагалися нелегально перетнути кордон.

Один пасажир автомобіля сховався за сидінням, а інший “невидимий” намагався непомітно перейти кордон з Польщею. Обидвох чоловіків виявили і не випустили з України, про це повідомили у п’ятницю, 2 вересня в прес-службі ДПСУ.

Як повідомили у прикордонній службі, під час в’їзду на територію пункту пропуску 23-річний пасажир заховався за заднім сидінням автомобіля та не надав документи для проходження контролю. Проте в ході перевірки автомобіля прикордонний наряд знайшов чоловіка.

В іншому випадку українець також заховався за сидінням. Проте, коли мікроавтобус заїхав в пункт пропуску, чоловік вийшов та пішки попрямував в бік Польщі, оминаючи паспортний контроль. Прикордонники помітили і затримали чоловіка.

У ході бесіди прикордонники з’ясували, що підстав для перетину кордону в умовах воєнного стану чоловіки не мали. Осіб через кордон не пропустили та направили повідомлення про них до Нацполіції.

Осіб через кордон не пропустили та притягнули до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Стосовно перевізників прикордонники Львівського загону направили повідомлення до Нацполіції, у їх діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».