Одна з найбільших європейських дешевих авіаліній отримала права на польоти в Україну

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Одна з найбільших європейських дешевих авіаліній отримала права на польоти в Україну. Це авіалінії Великої Британії easyJet, які можуть розпочати польоти в Україну вже в літньому сезоні 2020 року.

Згідно з офіційною інформацією авіаційної влади Італії ENAC, авіакомпанія запросила і отримала права на польоти з Італії в Україну до кінця жовтня 2020 року, передає awianews.com.

У повідомленні про призначення не вказано список маршрутів, проте йдеться, що лоукост зможе виконувати в Україну 12 щотижневих рейсів.

Права оформлені 23 липня на австрійський підрозділ easyJet — easyJet Europe Airline GmbH.

Раніше вона ніколи не літала в Україну. На пострадянському просторі лоукост працював тільки на російському ринку, виконуючи до 2015 року рейси Манчестер-Москва і до 2016 року рейси Лондон-Москва.

У 2019 році easyJet став найкращим лоукостером Європи та другою найкращою бюджетною авіакомпанією світу за версією SkyTrax.

До кризи, на розпродажах авіакомпанії можна було вхопити квитки, наприклад з Польщі в інші міста Європи від €3, а іноді і дешевше.

Ринок польотів між Україною та Італією авіаційна влада повністю лібералізувала в липні. В результаті лоукости Ryanair і Wizz Air оголосили про відкриття по 17 маршрутів між країнами.

Share.