Четвер, 2 Травня

Одіозний лісничий з Рави-Руської хоче поновитися на посаді і отримати невиплачену зарплату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цієї п’ятниці, 16 лютого, у Личаківському районному суді має відбутися засідання у справі про поновлення на посаді головного лісничного філії «Львівське лісове господарство» Антона Косовського. Чоловік, якого звільнили у липні минулого року, хоче повернутися на своє місце роботи і отримати усю невиплачену за понад пів року зарплату.

Як пише видання Бомок, Антон Косовський багато років очолював Державне підприємство «Рава-Руське лісове господарство». І щодо його діяльності є кілька справ. Зокрема:

03 жовтня 2017 року постановою Жовківського районного суду Львівської області в межах справи№ 444/1927/17  Косовського Антона Петровича (який на той час був директором ДП «Рава-Руське лісове господарство») визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме у порушенні порядку ведення податкового обліку.

02 листопада 2023 року постановоюЗалізничного районного суду м. Львова по справі № 462/7950/23  Косовського Антона Петровича визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 124 КУпАП (вчинення ДТП).

Постановою Малиновського районного суду м. Одеси від 26 жовтня 2021 року по справі№ 521/1658/21, що залишена без змін постановою Одеського апеляційного суду від 23.06.2022 року, Косовського Антона Петровича визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 МК України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) та накладено на нього штраф у розмірі 100% вартості товару, а саме 53 065,56 на користь держави з конфіскацією товарів та стягнуто судовий збір з розмірі 454 грн в дохід держави.

Також, як раніше писала LMN, Антон Косовський був причетний до облаштування криптоферми на базі філії «Рава-Руське лісове господарство».

«Понад рік тому у державній установі встановили технологічне обладнання, що забезпечило роботу нелегального майнінг-центру. Згенерована криптовалюта зберігалася у спеціально створених криптогаманцях посадовців», – повідомляли у пресслужбі ДБР.

До слова, гроші за витрачену електроенергію сплачувало державне підприємство, а зловмисники отримували чистий прибуток. За попередніми підрахунками, збитки склали понад 1,5 млн грн, а посадовці заробили на цьому щонайменше 4 млн грн. Окрім того, через систематичне перевантаження комунальних мереж відбувалося знеструмлення та масштабні перебої з електрикою у житлових будинках та на об’єктах критичної інфраструктури.

На даний час триває досудове розслідування в рамках відкритого кримінального провадження за фактом розтрати державного майна, що передбачає до 8 років ув’язнення. Слідчі дії тривають, встановлюється причетність інших осіб до злочинної схеми.

Але це, вочевидь, не заважає Антону Косовському судитися за повернення на «хлібне» робоче місце.