Неділя, 14 Квітня

Очільник ЛОДА закликає бізнес фінансово підтримати ФК «Карпати»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Очільник ЛОДА Максим Козицький закликає бізнес допомогти футбольному клубу «Карпати».

Про це він сказав у своєму відеозверненні.

«У кожного міста є своя візитна картка. Однією із наших, безперечно, є культовий футбольний клуб «Карпати».

За час своєї історії він переживав різне: стрімкі злети та феєричні перемоги, трофеї, а також і часи поразок. Сьогодні, як ніколи, «Карпати» потребують нашої підтримки.

Тож я закликаю відповідальний бізнес долучитися фінансово. Не можна допустити, аби біло-зелені пропустили завершення цього сезону.

Ви ж пам’ятаєте? Мільйон сердець – одне биття, «Карпати» Львів – на все життя», – написав Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

У кожного міста є своя візитна картка. Однією із наших, безперечно, є культовий футбольний клуб «Карпати». За час своєї історії він переживав різне: стрімкі злети та феєричні перемоги, трофеї, а також і часи поразок. Сьогодні, як ніколи, «Карпати» потребують нашої підтримки. Тож я закликаю відповідальний бізнес долучитися фінансово. Не можна допустити, аби біло-зелені пропустили завершення цього сезону. Ви ж пам'ятаєте? Мільйон сердець – одне биття, «Карпати» Львів – на все життя.

Gepostet von Максим Козицький am Mittwoch, 1. Juli 2020

Раніше на проблеми «Карпат» відреагував і міський голова Львова.

“До мене приходив сьогоднішній власник частини акцій Карпат. Я дав чітке розуміння – для Львова принципово важливо, щоб Карпати були. Карпати грали у вищому дивізіоні. Ми готові допомагати всім, чим можемо – добрим словом. Але ми не маємо права фінансувати професійні футбольні клуби. Ми підтримуємо дитячий футбол.

Тому стоїть завдання, щоб власники. А власників там два: Смалійчук, здається, прізвище першого, потім є Коломойський, який має другу частину через інші структури. Щоб вони знайшли розуміння, а футболісти мали гарантоване фінансування. Щоб Карпати нас радували.

У нас немає планів про те, щоб клуб перейшов у муніципальну власність. Бо сьогодні ми бачимо, що відбувається через коронавірус. У нас надходження впали дуже серйозно. Ми хотіли виступити в якості гаранта пошуку компромісу і створення народної команди, включити місто. Але так виглядає, що сьогодні це навряд чи можливо, враховуючи, що власники між собою поки що шукають діалог. Знайдуть – будемо підтримувати і робити все необхідне”, – сказав Садовий.