Вівторок, 21 Травня

Обираємо дитячий квадроцикл: рекомендації для батьків

Квадроцикл — один з найкращих та найприємніших подарунків для дитини. Однак, враховуючи різноманітність представлених на ринку моделей та їхніх характеристик, знайти ідеальний квадроцикл може бути досить складно. Експерти E-Katalog розкажуть, на які саме параметри варто звернути увагу, щоб обраний вами транспорт був безпечним, комфортним та зручним для малюка.

Вік та вага дитини

При виборі дитячого квадроцикла обов’язково враховуйте вік та вагу дитини. Річ у тому, що для дітей віком від 3 до 6 років підходять квадроцикли з максимальною швидкістю не більше ніж 3-5 км/год, в той час як транспортні засоби, здатні розганятися до 8-12 км/год, підійдуть дітям 7-12 років.

Потужність двигуна

Для маленьких дітей віком до 6 років рекомендується вибирати дитячий квадроцикл на акумуляторі з потужністю не вище за 500 Вт, для доросліших підійдуть моделі на 800 Вт та більше. Але пам’ятайте, що при виборі потужнішої моделі варто бути впевненим, що дитина зможе безпечно керувати транспортним засобом навіть без вашого нагляду.

Дизайн та розміри

Купувати квадроцикл «на виріст» — не найкраща ідея, тому що він повинен відповідати фізичним параметрам вашої дитини. Наприклад, якщо її зріст близько 100 см, оптимальна довжина квадроцикла складе близько 100-110 см, ширина — 60-70 см, а висота — не більше 70 см.

Зверніть увагу і на вагу квадроцикла: від неї залежить, наскільки легко дитині буде керувати транспортним засобом та наскільки швидко він зможе зупинитись при гальмуванні. Чим масивніше модель, тим складніша вона для маленьких дітей.

Безпека

Обов’язково переконайтеся, що обраний вами квадроцикл обладнаний необхідними засобами безпеки. Це можуть бути ремені безпеки для дитини, додатковий захист для ніг та рук, а також вбудовані обмежувачі швидкості. Також не забудьте придбати надійний та якісний шолом, який захистить голову малюка від будь-яких травм під час катання.

Тип поверхні

Рекомендуємо заздалегідь вирішити, де саме буде використовуватися квадроцикл. Якщо дитина буде кататися по ґрунтових доріжках або бездоріжжю, краще обирати моделі з великими колесами та гарною прохідністю. Для асфальту підійдуть квадроцикли з колесами малого або середнього розміру та амортизаторами.

Автономність

В характеристиках кожного квадроциклу має вказуватись час безперервної їзди без підзарядки батареї. Немає сенсу купувати модель, заряду якої не вистачає хоча б на 1 годину.

Бренд та ціна

Купуючи дитячий квадроцикл, краще довіряти відомим брендам, продукція яких користується гарною репутацією та має здебільшого позитивні відгуки: насамперед, мова йде про компанії Bambi, Baby Tilly, Profi, Peg, INJUSA, Yamaha, Ramiz, Polaris, Razor.

За даними порталу E-Katalog, вартість дитячих квадроциклів в інтернеті стартує приблизно від 2 400 грн (станом на початок серпня). Обрати конкретну модель та порівняти її ціни у різних продавців можна на ek.ua.