Субота, 2 Березня

Об’їзну Львова частково розширили

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новозбудовану ділянку для проїзду транспорту відкрили вже 5 вересня ввечері.  Про це повідомив Олег Береза, керівник дорожнього відомства на Львівщині. Відповідну новину він опублікував у своєму Facebook-акаунті.

Вартість робіт становила 24,8 млн гривень.

Мова йде про ділянку об’їзної Львова між Зуброю та Пасіками Зубрицькими. Роботи із будівництва виконали з метою розвантаження кільцевої.

“Впевнений, що відтепер 30 000 автомобілістів, які проїздять тут щодоби, відчують беззаперечне інфраструктурне покращення. Ваші фідбеки можете кидати сюди – Служба автомобільних доріг у Львівській області”, – написав Береза.

Нагадаємо, торік ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» збудувало додаткову смугу на трасі Київ – Чоп у напрямку Львова до дворівневої транспортної розв’язки на Стрийській у Сокільниках від Зубри.

Значну частину транспортного потоку складає вантажний транспорт, який суттєво впливає на швидкість руху. Відповідно, на зазначеній ділянці дороги були постійним явищем. Вирішити цю проблему можна лише шляхом розширення кільцевої дороги Львова, над чим активно працюють.