Неділя, 26 Травня

Об’єкти ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 90% готові до зими

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Підготовка до опалювального сезону триває. За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на сьогодні об’єкти теплопостачання – це котельні, центральні теплові пункти (ЦТП), індивідуальні теплові пункти (ІТП), теплові мережі, загалом на 90% готові до роботи у зимовий період.

«Впродовж літа і зараз ми проводимо підготовку до роботи у зимовий період усіх наших об’єктів. Станом на сьогодні на 100% готові котельні, ЦТП готові на 92%, ІТП – на 89% і теплові мережі – на 80%.

Впродовж літа нам вдалося замінити понад 6 км магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, капітально відремонтовано 4 котли, промито хімічним способом 63 секції теплообмінників, замінено 24 насосних агрегати, та проведено теплову ізоляцію трубопроводів, протяжністю 1500 м п», – розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Зокрема, проведено заміну магістральної теплової мережі на вул. Стрийська-Наукова, діаметром 720/900 мм, замінено мережі до ЦТП на вул. Володимира Великого та на вул. Медової Печери, проведено реконструкцію магістральної теплової мережі по вул. Вернадського та змонтовано нову теплову мережу від котельні на вул. Князя Романа до вул. Галицької. Масштабні роботи проводилися на ТЕЦ-1, зокрема, капітальний ремонт парового котла.

Готуючись до різних сценаріїв проходження опалювального сезону на котельнях на вул. Братуня та Золотій змонтовано теплові насоси. Також теплові насоси ще будуть встановлені в котельнях на вул. Медової Печери і Тарнавського.

«Усі ключові котельні і ЦТП забезпечені альтернативними джерелами живлення, і сформований запас палива для генераторів. Також ми закупили деревину для опалення.

Сподіваємося, що опалювальний сезон пройде спокійно, але готуємося до різних сценаріїв», – відзначив Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.