Вівторок, 7 Лютого

Новий кредит тa aнтирoсiйськi сaнкцiї: Зeлeнський прoвiв пeрeгoвoри iз Шoльцoм

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський 14 лютого зустрівся із канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Політик завітав до Києва вперше на цій посаді. Це сталось напередодні його поїздки до Москви.

Коротко про головне:

Ескалація на кордоні з Україною – загроза для всього світу. Зеленський: Від нас немає сигналу, що для нас членство в НАТО неактуально.

Німеччина дасть Україні 150 мільйонів євро.

Канцлер заявив, що Україна має надати законопроєкт про особливий статус Донбасу. Мовляв, в цьому його запевнив Зеленський.

Шольц: якщо Росія знову знову порушить територіальну цілісність України, ми готові до серйозних санкцій

Канцлер ФРН Шольц після переговорів із Зеленським: Німеччина рішуче стоїть на вашому боці.

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцем зазначив, що Україна та Німеччина мають різні підходи до “Північного потоку-2”.

“Ми обговорили ризики безпеки, пов’язані із “Північним потоком-2”. І тут у нас є деякі розбіжності щодо оцінки. Я нагадав: наша позиція незмінна, ми розглядаємо “Північний потік – 2″ на сьогодні виключно через призму енергетичних загроз та загроз для нас і для регіону. Ми чітко розуміємо, що це геополітична зброя, і тому Україна потребує енергетичних гарантій та гарантій безпеки”, – сказав український президент.