Середа, 19 Червня

Новим мером Жовкви став 25-річний Олег Вольський

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На виборах голови Жовківської ОТГ, за попередніми підрахунками, перемогу здобув наймолодший кандидат, 25-річний самовисуванець Олег Вольський.

Він майже на тисячу голосів обійшов свою найближчу конкурентку, представницю партії «Європейська солідарність», помічницю народного депутата Олега Синютки Надію Щур. Чинний мер Жовкви Петро Вихопень посів лише п’яте місце.

Як розповів ZAXID.NET Олег Вольський, за приблизними підрахунками, кількісне співвідношення голосів першої п’ятірки на голову Жовківської ОТГ виглядає так:

  • Олег Вольський — 3030,
  • Надія Щур — 2150,
  • Любов Дунець — 1300,
  • Михайло Ях — 1100,
  • Петро Вихопень — 870.

Наголошуємо, що це приблизні цифри, за даними паралельного підрахунку голосів на дільницях. Міська ТВК ще не оприлюднила офіційних результатів виборів.

«Я маю цифри по дільницях, просто їх ще не завезли в ТВК. Ще остання дільниця не віддала протоколів. Грубих порушень на дільницях Жовківської ОТГ не було», — зазначив Олег Вольський.

Конкурентка Олега Вольського Надія Щур вже привітала його з перемогою. Із перемогою його привітав також заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Явка виборців у Жовківській ОТГ склала близько 43,8%, це приблизно 11277 виборців.

Хто такий Олег Вольський? Волонтер, громадський діяч, політолог за освітою 1995 року народженя. Працює в Міністерстві фінансів, аспірант кафедри політології Львівського університету. Кандидатську дисертацію пише на тему місцевого самоврядування. На вибори мера балотувався самовисуванцем, але його кандидатуру підтримали районні осередки партій «Голос», «Варта», УГП, а також лідер «Самопомочі» у районі і народний депутат Павло Бакунець.