Четвер, 29 Лютого

Новий український лоукост SkyUp: початок роботи, напрямки, ціни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий лоукост-авіаперевізник SkyUp запрацює в Україні з березня 2018 року, чартерні рейси стартують з квітня 2018 , внутрішні та міжнародні регулярні рейси – з травня.

Про це повідомили на прес-конференції щодо створення національної авіакомпанії.

“У планах на перший рік роботи виконання міжнародних чартерних перевезень до всіх популярних курортів, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків”, – зазначили в компанії.

Нові чартерні рейси SkyUp

Сьогодні стало відомо, що чартерні перевезення будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України за 16 напрямками – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Рейси SkyUp по Україні

Внутрішні регулярні рейси розпочнуться наприкінці травня – на початку червня. На першому етапі рейси заплановано за наступними напрямками:

  • Київ – Одеса
  • Харків – Одеса
  • Львів – Одеса

Нові регулярні міжнародні рейси SkyUp

Міжнародні регулярні рейси в 2018 плануються за такими напрямками:

  • Київ – Барселона
  • Київ – Дубай
  • Київ – Ларнака

Маршрути будуть розширюватися із зростанням авіапарку компанії.

Як зазначили представники компанії, вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку подорожі та часу придбання квитків. Наприклад, квиток Київ – Одесса коштуватиме від 499 гривень в один бік.

За неповний 2018 рік компанія планує надати послуги 650 тисячам пасажирів.

Компанія SkyUp буде виконувати рейси на літаках Boeing 737-800 NG. У 2018 році флот SkyUp буде складатися з чотирьох літаків такого типу 2001, 2002 і 2011 років випуску.

У 2019 році компанія планує довести обсяг флоту до 6 літаків, у 2020-му – до 8, 2021 – до 10, 2022 – до 12 бортів.

Джерело: lowcostavia.com.ua