Вівторок, 27 Вересня

Нові райони та ОТГ Львівщини з’явилися в адміністративному атласі України

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міністерство розвитку громад та територій України разом з партнерами розробило новий Атлас адміністративно-територіального устрою України. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Товариство дослідників України та за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі створили Атлас адміністративно-територіального устрою України, де на 56 сторінках розмістили карти із новим районним поділом та переліком об’єднаних територіальних громад.

Зазначимо, 10 червня уряд опублікував перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА ще 27 травня, який передбачає створення Львівської ОТГ у форматі “великого Львова” і який, як вважають експерти, розробили з порушеннями та без консультацій з громадськістю.

Відтак, на території Львівської області створюють 73 об’єднані теритріальні громади разом із Львівською ОТГ до складу якої увійдуть 18 населених пунктів.

Відповідно до розпорядження уряду, до складу Львівської ОТГ увійдуть: Львівська, Винниківська, Дублянська міські ради, Брюховицька, Рудненська селищні ради, а також Грибовецька (Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі), Грядівська (Гряда, Воля-Гомулецька), Зашківська (Зашків, Завадів, Зарудці), Лисиничівська (Лисиничі, Підбірці), Малехівська та Рясне-Руська (Ресне Руське, Підрясне) сільські ради.

Нагадаємо, весь громадський транспорт Львівської ОТГ об’єднають в одну мережу (9 нових та продовжених маршрутів).

Share.