Субота, 20 Квітня

“Нова пошта” відкрила ще три нових відділення у Варшаві і ще одне в Кракові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Логістична компанія “Нова пошта” відкрила для українців ще 3 нових відділення у Варшаві і вже друге у Кракові. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Загалом компанія відкрила у Польщі вже 6 відділень.

“У відділеннях доступні послуги пакування, відправлення в Україну та отримання посилок із України до 30 кг. Операторами працюють українці зі знанням польської мови.

Розрахуватися за посилку може тільки відправник – готівкою, карткою або через безконтактний розрахунок: ApplePay чи GooglePay у відділенні”, – йдеться у повідомленні.

У “Новій пошті” звернули увагу, що міжнародні посилки мають певні митні правила.

“Заборонено митними службами до пересилання тютюн, алкоголь, ліки і вітаміни, парфуми, продукти харчування з особливими умовами зберігання, наркотичні речовини, гроші, товари військового призначення, насіння тощо”, – пояснили в компанії.

Повний перелік заборонених речей можна подивитись: https://novapost.pl/pl-uk/international/forbidden-items.

Як вказано на сайті компанії, доставка з України в Польщу коштує 250 грн за посилку до 2 кг, 325 грн за посилку до 10 кг та 400 грн за посилку до 30 кг.

Термін доставки – від 5 днів.

Як відправити посилку з Польщі в Україну із відділення: 

1.Принесіть посилку із речами у відкритому вигляді, щоб зробити опис вмісту для розмитнення митною службою;

2.Вкажіть оператору:

  • ПІБ отримувача англійською мовою
  • український номер телефона отримувача
  • електронну пошту отримувача
  • вказати номер поштомату, або номер відділення, або адресу для доставки кур’єром Нової пошти в Україні

3.Сплатіть за послуги доставки та пакування, у разі необхідності.

Адреса та графік роботи відділень Nova Post у Польщі за посиланням: https://novapost.pl/pl-pl/departments.

Українці також можуть відправляти посилки до 30 кг з дому своїм друзям та рідним у Польщу у будь-яке відкрите відділення Nova Post, поштомат або на адресу отримувача.

Тариф на доставку в Польщу та дозволені речі для пересилання закордон можна переглянути за посиланням https://novapost.pl/pl-uk/international/receive-from-ukraine.

Нагадаємо, поштовий оператор “Нова пошта” відкрив друге відділення за кордоном – у Кракові в Польщі. “Нова пошта” відкрила перше відділення за кордоном – у столиці Польщі Варшаві.

Крім цього, компанія анонсувала відкриття відділень у Кракові, Вроцлаві, Жешуві та Познані також цього місяця. Поступово оператор планує і далі розширювати свою мережу. А на початку 2023 року планується відкриття «Нової пошти» у Чехії.

Раніше повідомлялось, що “Нова пошта” планує виходити на європейський ринок, першою у черзі стоїть Польща, там компанія хоче запуститися до кінця 2022 року.