Вівторок, 7 Лютого

Німці відкрили біля Львова завод на тисячу робочих місць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 26 жовтня, у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод «Бадер-Аунде» на близько тисячу робочих місць. За словами віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку України Степана Кубіва, середня заробітна плата на підприємстві становить 8 тис. грн на місяць.

Про це пише Zaxid.net.

«Маленькі перемоги – це велика перемога. Створення робочих місць, які сьогодні є, – це формування нової інноваційно-інвестиційної політики не лише уряду, а запровадження німецьких технологій, освіченості та якості працівника в нас, тут, та забезпечення відповідного процесу виробництва. Дивлячись на сидіння фірми BMW, ми бачимо, що це зроблено в Україні. Це ваша заслуга», – сказав Степан Кубів.

Нове підприємство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде», де виготовлятимуть комбіновані обшивки для салонів авто.


Фото Павла Паламарчука

Фото Павла Паламарчука

Фото Павла Паламарчука

Фото Павла Паламарчука

«Я дуже хочу, щоб ми були гордими, що працюємо в Україні. Нехай Made in Ukraine стане новим стандартом якості», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Керівник заводу «Бадер-Аунде» Андрій Павлунь сказав: «Наша спеціалізація – пошиття автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти понад тисячу готових комплектів, що відповідає одному автомобілю за один робочий день».

За його словами, у перспективі підприємство планує розширити модельний ряд автівок та виконувати замовлення для автомобільних виробників Mercedes-Benz та Skoda.

До слова у Кожичах вже рік працює завод «Бадер» на півтори тисячі робочих місць.