Німецька розвідка перехопила розмови росіян, де вони зізнаються, як розстрілювали мирних у Бучі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Федеральна розвідувальна служба Німеччини оприлюднила нову інформацію про звірства, які вчинили російські війська в Бучі на Київщині. Розвідка перехопила розмови окупантів про цинічні розстріли мирних жителів, пише 24 Канал.

Частина радіоповідомлень російських окупантів стосується вбитих у Бучі людей, кадри тіл яких облетіли весь світ.

Після виходу російських військових з Бучі там виявили братську могилу та десятки тіл цивільних, які лежали просто на вулицях. У деяких із них були зв’язані руки, а на інших тілах були сліди тортур. Серед постраждалих багато жінок і дітей.

Проте російський уряд категорично заперечує, що це зробили його війська. Там стверджують, мовляв, то “постановка” України. Водночас брехливій кремлівській позиції суперечать не лише численні заяви очевидців, а й перехоплені розмови окупантів та фото зі супутників.

Що кажуть окупанти в перехоплених розмовах

Так, перехоплені розмови окупантів повністю спростовують російські заяви. Німецька розвідка повідомила про радіоповідомлення, на яких військові РФ зізнаються про тіла вздовж дороги в Бучі.

  • В одному перехопленому радіоповідомленні чоловік каже, щоб окупанти спочатку розпитували людей, а потім розстрілювали їх.
  • Окрім того, один солдат сказав іншому, що він та його колеги збили мешканця, який їхав на велосипеді. Зображення трупа біля велосипеда раніше облетіло весь світ.

У матеріалі німецької розвідки також йдеться про те, що ключову роль у звірствах росіян в Бучі могли відіграти вагнерівці.

Це могла бути стратегія росіян

Розвідка вважає, що вбивства мирних у Бучі можуть бути частиною російської стратегії.

Адже перехоплені розмови свідчать, що це не були випадкові дії окремих солдатів, які з’їхали з глузду. Російські військові говорили про звірства, як про своє повсякденне життя. Так вони хотіли залякати мирне населення та придушити опір.