Вівторок, 23 Квітня

Німеччина передала Першому медоб’єднанню Львова реабілітаційний комплекс та обладнання на понад 1 млн. євро

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найбільшій медичній установі України – Першому медичному об’єднанню Львова, Німеччина передала сучасний реабілітаційний комплекс для відновлення роботи рухового апарату пацієнтів, та обладнання для лікування й моніторингу життєвих функцій для хворих на СOVID. Загальна вартість цього обладнання – понад 1 млн. євро.

Це, зокрема, роботизована система реабілітації для відновлення ходіння; екзоскелет; пристрій для реабілітації руки; наркозна станція з газовим модулем; аналізатор показників газового складу крові та інших показників; комплексна система моніторингу BIS; 6 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу для інтенсивної терапії; 2 відеоларингоскопи.

Медичне обладнання закупив Український фонд соціальних інвестицій за кошти Уряду Німеччини, і передав лікарні в межах проєкту допомоги Уряду Німеччини «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VIIІ», який реалізується Німецьким банком розвитку KfW, Мінреінтеграції і Українським фондом соціальних інвестицій.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові створюють Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановили перші біонічні протези.