П’ятниця, 20 Травня

Nextbike у Львові платитиме гроші за транспортування велосипедів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сервіс велопрокату Nextbike платитиме користувачам по 5 грн за транспортування велосипедів із переповнених станцій на ті, де є вільні місця, передає Zaxid.net.

«Маємо вигідну пропозицію для вас! Допоможіть нам у переміщенні велосипеда з заповненої станції на іншу та отримуйте гроші. Поїздка по ребалансу (переміщенні велика) не тарифікується», – повідомили на Facebook-сторінці компанії «Nextbike Україна».

Охочим взяти участь у такій акції варто передзвонити за безкоштовним телефоном 0 800 21 1980 та повідомити оператору свій маршрут. Після того, як велосипед буде доставлено з заповненої станції на менш завантажену, на рахунок користувача надійдуть 5 грн.

Як пояснив ZAXID.NET cпівзасновник компанії «Nextbike Україна» Остап Буденкевич, участь в акції можуть взяти лише зареєстровані користувачі.

«Взяти участь у цій акції можуть лише зареєстровані в системі користувачі, адже оператор має знати, на яку картку відправляти бонусні 5 грн. Ми свідомо зробили невелику оплату – всього 5 грн, щоб це не було заробітком ні для кого, а просто приємним бонусом для наших постійних користувачів. Тобто ми не лише не зніматимемо гроші за ребаланс, а й доплатимо», – сказав ZAXID.NET Остап Буденкевич.

За його словами, акція діятиме впродовж усього літнього сезону і, ймовірно, аж до жовтня. Також Nextbike у 2018 році продовжить розширювати свою мережу у Львові та запрацює в інших містах України.

«Спочатку ми планували встановити у Львові ще 26 станцій велопрокату. Але у зв’язку з тим, що ми розширюємо свою географію в Україні, вочевидь у Львові встановимо трохи менше нових станцій. Скільки саме, наразі не можу сказати», – додав Остап Буденкевич.

Нагадаємо, що 11 березня NextBike змінив тарифи і одноразові поїздки стали вдвічі дешевшими.

У березні 2016 року Львів став першим містом в Україні, де запрацювала така система велопрокату. У 2018 році Nextbike запрацює у Вінниці та ще у двох містах, які наразі тримають у секреті.

Share.