Вівторок, 25 Червня

Неподалік Львова відкриють найбільший на заході Україні логістичний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Кільцевій дорозі Львова між Білогорщею та смт. Рудне незабаром відкриють найбільший на заході Україні логістичний центр Protec Zymna Voda, який займатиметься обробкою та зберіганням вантажів.

Після завершення будівництва його площа становитиме 100 тис. квадратних метрів, також буде створено близько 1 тис. нових робочих місць. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Protec Zymna Voda розташовуватиметься у західній частині Кільцевої дороги Львова неподалік «Епіцентру» та торгового комплексу «Три слони». Логістичний центр почали зводити 2019 року, відкриття першої черги будівництва заплановане наприкінці третього кварталу цього року.

Локація

Будівництвом займається львівський холдинг «Протек», до складу якого входять кілька компаній, зокрема дистриб’ютор відомих міжнародних та українських виробників харчів та напоїв «Львівська пивна компанія», логістична компанія «Овертранс», будівельна компанія «Протек Девелопмент» та «Логістик Груп» – однин з найбільших в Україні операторів вторинної сировини.

Хід будівництва

Хід будівництва

Хід будівництва

Наразі відомо, що одним з основних орендарів складських приміщень логістичного центру буде українська торгово-промислова група Fozzy Group, яка володіє мережею супермаркетів «Сільпо» та «Фора».

«Центр забезпечуватиме переміщення продуктів різних компаній. Наприклад, Fozzy займатиметься постачанням власних торгових точок з цього логістичного центру», – розповів в коментарі ZAXID.NET голова управління інвестиційної політики департаменту економічної політики ЛОДА Роман Матис.

Відомо, що логістичний центр поступово створить близько 1 тис. нових робочих місць, і це, як наголосив посадовець, матиме «позитивний мультиплікаційний ефект». «Слід врахувати, що окрім нових робочих місць, це ще й сплата єдиного соцвнеску, який потраплятиме до місцевого бюджету. Загалом одне нове робоче місце в галузі надання послуг здатне створити близько 3,5 місць в суміжних галузях. Покращення логістики також має призвести до здешевлення товарів та послуг, що зробить їх доступнішими для кінцевого споживача», – повідомив Роман Матис та додав, що загалом внутрішня логістика в Україні є недорозвиненою – такою, яка не дозволяє швидко зреагувати на запити українських споживачів, тому будівництво нових логістичних центрів сприятиме вдалому розвитку цієї галузі.