Вівторок, 28 Листопада

Неподалік Львова чоловік свідомо виїхав на хідник, щоб вбити собаку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як напередодні повідомила на своїй Facebook-сторінці Оксана Радіховська, в селі Лапаївка чоловік навмисно переїхав собаку, породи Лайка, пише Гал-Інфо.

“Собака була залишена під відповідальність сім‘ї власника, оскільки господар, наш тато, – Радіховський Михайло пішов захищати нашу землю.

Пояснення п. Олега : собака на нього гавкала. Але зауважую, що лише на нього!

Він давно погрожував власникам собаки.

І дорослі і діти знали нашу Ліму і проблем з нею не виникало ні в кого.

Після чергового зауваження п. Олега щодо поведінки собаки наша сім’я зібрала підписи, де мешканці будинку підтвердили, що Ліма жодним чином їм не створює неприємностей.

Можливо комусь це здається не таким важливим, вбивство пса. В такий тяжкий для всіх час. Але погодьтеся, що це той час, коли люди рятують тварин, чи не ціною власного життя, а біля нас людина просто вирішує переїхати собачку, яка лежить на сонечку.

Люди будьте людьми!”, – зазначила Оксана Радіховська.

Також Оксана виклала запис з дорожньої відеокамери, на якому видно, як автомобіль виїжджає на хідник для того, щоб переїхати собаку, що лежить на хіднику.

Нагадаємо, такі дії можна кваліфікувати за ч. 1 ст. 299 КК України і караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років.

Оксана Радіховська також опублікувала фото ймовірного зловмисника та його автомобіля.