Немовля депутатки Ганни Скороход підхопило коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До інфекційної столичної лікарні із діагнозом коронавірус потрапило немовля депутатки Ганни Скороход. У дитини і жінки аналізи підтвердили COVID-19.

Як інформує “ТСН”, Скороход каже, що стан дитини стабільний.

“COVID-19 підтверджений у нас обох. Сьогодні здали додаткові аналізи” ,- розповіла депутатка.

За словами Скороход, у неї знову піднялася температура: “Продовжує підніматися. Все повторюється, як було з самого початку: ломота в тілі, слабкість”.

До інфекційної столичної лікарні з діагнозом коронавірус потрапило немовля депутатки Ганни Скороход. Сама народна обраниця про те, що захворіла, дізналася ще наприкінці березня. На днях повторний тест підтвердив коронавірус.

Як повідомлялося, Ганна Скороход про інфікування повідомила 28 березня. Скороход уточнила, що вона просила провести їй ПЛР-тест, але отримала відповідь, що “рішення про його проведення приймається щоранку на нараді докторів”.

Тоді депутат звернулася в приватну клініку, де роблять ПЛР-тест за викликом “швидкої”. За її словами, за виклик бригади приватної клініки вона заплатила 4100 грн.

Слід зауважити, що нове коронавірусне захворювання COVID-19 станом на 6 квітня виявили у щонайменше восьми парламентарів. Двоє із них вже вилікувалися від коронавірусу.

17 лютого Ганна Скороход народила дитину.

Share.