Небайдужі українці зібрали кошти на відновлення балкону Підгорецького замку. На черзі – паркові будиночки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Проект Відновлення Підгорецького палацу, який розміщений на краудфандинговій платформі na-starte.com зібрав 100% від повного кошторису, ще до закінчення терміну збору і продовжує поповнюватись. Про це Львівському порталу повідомили у Благодійному фонді «Софос».

У благодійному фонді прозвітували, що за зібрані кошти закупили матеріал і сплатили роботу з його виготовлення. І як тільки будуть дозволяти погодні умови, будуть встановлювати балясини та перила балкону замку.

«Та збір коштів на проект продовжується і буде тривати ще 12 днів. До речі: зібрано на сьогоднішній день вже 109%! Ця додаткова підтримка дає можливість надати більше допомоги цьому неймовірному палацу. Тим більше що ми вже працюємо деякий час над цим», – зазначають у БФ.

Одночасно роботою над проектом ремонту балконної групи, команда БФ “Софос” працювала увесь цей час над наступними проектами відновлення Підгорецького палацу.

Відтак усі додатково зібрані кошти витратять на: сплату проектно-кошторисної документації на паркові будиночки (на світлинах) та на нагальні ремонтні роботи.

Підтримати проект проект фінансово можна на платформі Na-starte – https://na-starte.com/project/vidnovlennya-pidgoretskogo-zamku#/

Share.