Неділя, 16 Червня

Не викидати старі монети: львів’ян закликають долучитися до благодійної акції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 1 жовтня Національний банк України виводить з обігу монету 25 копійок, а також гривні старого зразка, завершуючи їх велику подорож магазинами, кишенями і гаманцями. Тепер для них одна дорога – у банк і у підручники історії. Також з наступного місяця обміняти лише в НБУ можна буде монети, що вийшли з обігу раніше: 1,2 і 5 копійок.

Проте на цьому шляху монети можуть встигнути зробити добру справу. Звісно, якщо ви їм допоможете.

Долучитися до акції «Монетки на життя» організатори також просять школи та садки Львова. Зокрема, партнери фонду – Інформаційно-освітній волонтерський проєкт «СонцеЛеви» на своїй сторінці у Фейсбук пропонує зробити скарбничку у себе вдома чи на роботі, залучити друзів, знайомих, колег. Зібране волонтери відвезуть у банк і використають на порятунок дитячих життів.

Старі монети можна принести на вулицю Івана Франка, 15. Звідти їх скерують на благодійність.

Принесені монети обміняють у банку, а за отримані гроші придбають необхідні матеріали для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

“Це витратні, такі як катетри, голки для пункцій, битки для перев’язок, для того. Щоб зробити контроль над лікуванням. Тобто це щоденні потреби. Ми хочемо їх забезпечити для того, щоб і лікарям було зручно мати під руками цю зброю проти раку і щоб це не було навантаженням для батьків”, — каже координаторка ініціативи Мар’яна Нич.

Приносити старі монети до благодійного фонду “Запорука” можна до кінця року. Приєднуйтесь! Подаруйте монетам останній шанс зробити добро!

Благодійний фонд «Запорука» підтримує родини важкохворих дітей у дитячих відділеннях Національного інституту раку, Інституту нейрохірургії та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2020 року українці не зможуть розрахуватися банкнотами, які випустили до 2003 року. Йдеться про всі номінали – 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 і 200 гривень. Так само ви не зможете заплатити монетками номіналом 25 копійок.