П’ятниця, 22 Вересня

Не уклав угоду – плати штраф: у Львівській громаді каратимуть людей, які відмовляються укласти угоди на вивезення сміття

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мешканці Львівської громади, які категорично відмовляються укласти угоди на вивезення сміття, отримують попереджувальні листи та вимоги. Проте якщо люди на це не реагують, на них складають адмінпротокол. Про це повідомили на сторінці «Львівська громада. Агломерація» у Facebook.

«Переважно після цього люди розуміють, що це не чиїсь забаганки, а вимога чинного українського законодавства, за порушення якого є відповідальність. Тож починають укладати угоди на вивезення сміття», – йдеться у повідомленні.

Так, у Малехові працівники офісу надіслали мешканцям своєї громади 46 попереджувальних актів. Після цього було укладено 46 угод на вивезення сміття. Проте попередження діють не на всіх.

«Тоді така категорія людей отримує від офісу адмінпротоколи. Це означає, що людина, яка їх отримала, має нести адміністративну відповідальність», – кажуть у департаменті міської агломерації ЛМР.

Зокрема, у Лисиничах працівники офісу склали 17 адмінпротоколів, а у Брюховичах – 25. Їх передали на розгляд комісії при районних адміністраціях.

«І, на жаль, далі буде ще. Адмінпротоколи склали на мешканців, які впродовж тривалого часу не укладали угод та не реагували на численні письмові попередження», – наголошують керівники цих офісів.

Нагадаємо, укладання таких договорів є обов‘язковим. Натомість порушення відповідних законів карається штрафами до 1 360 грн для фізичних осіб.