Не пустили до робочого місця: на Львівщині колектив влаштував бунт новому директору коледжу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 1 вересня, в одному із навчальних закладів у Червонограді Львівської області колектив влаштував саботаж через скандальну зміну керівника установи.

Про це повідомив голова правління у ГО«ІБ» Дорожній Контроль Захід та колишній депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов на своїй сторінці у «Facebook».

Він зазначив, що сьогодні в Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж було призначено в.о. нового директора. Також зауважив, що попереднього директора двічі ловили на хабарі.

“Про призначення нового керівника було відомо ще кілька днів тому, і така ідея пішла в розріз з бажаннями бухгалтера та в.о. директора, які явно мають за що переживати, адже фінансовий аудит закладу неминучий після скандальної зміни керівника установи.

Сьогодні у свій перший робочий день до коледжу прибула новопризначена в.о. директора Романів Наталія Борисівна, проте жінку не впустили до робочого місця.”, – наголосив Клімов.

Колектив навіть не дав можливість представитись новій очільниці коледжу, зчинивши бунт та акцію під стінами закладу освіту та пообзивавши нову директорку гауляйтеркою та рейдеркою.

«Чому трудовий колектив коледжу апріорі не погоджується з призначенням на посаду директора людину »зі строни« здогадатися не важко, адже в останні роки на розбудову та ремонти приміщень закладу освіти виділятися дуже солідні суми», – зауважив він.